Logo Сам собі пивовар!
 
 

 

Пивні традиції
 
 

Відома алкогольна рибка "йорж" придумана виключно для якнайшвидшого сп'яніння. І горілка і пиво при змішуванні втрачають свій смак. Не слід одночасно пити світле і темне пиво. І смак не оціните, і головна хвора на ранок Вам гарантована.

Зберігатися пиво повинне вертикально. Рідина не повинна торкатися пробки. Обов'язкове зберігання в темному місці, щоб пиво не втратило смак від сонячних променів.

Не пийте пиво на ході. Сядьте за барну стійку, або розташуйтеся в затишному кріслі. Розслабтеся. І, з насолодою, зробіть перший ковток. Краще пиво - "живе", не пастеризоване і без консервантів. Таке можна випити або у барі, або приготоване на власній пивоварні. Саме воно дозволить Вам насолодитися смаком і ароматом справжнього пива.

Справжні любителі пива завжди відвідують пивні фестивалі і виставки. Там можна продегустувати новинки, відчути щось нове, дізнатися новини.

В нашій країні культура споживання пива поки ще не на висоті... То ж давайте разом йти назустріч досягненням цивілізації, підтримувати і поширювати пивні традиції, що склалися протягом багатьох століть!

 
зображення