Logo Сам собі пивовар!
 
 

 

Пивні традиції
 
 

Пиво слід вживати правильно. Упродовж всієї своєї історії розроблялися і складалися правила і традиції вживання пива.

Розпочнемо з посуду. Тут можна побачити значну різноманітність. З чого тільки не робили пивні кухлі - зі скла (Франція), із заліза і срібла (Німеччина),  з кераміки (Чехія), дерева і, навіть, з каменю і шкіри. Стародавні німці, взагалі, пили пиво з кухля, що був зроблений з черепа вбитого ворога.

Посуд для пива не слід мити миючими засобами, досить якісно обполоснути гарячою водою - пивний кухоль повинен пахнути пивом!

Досвідченим шляхом визначили найкращий об'єм для пивного посуду - 0,3 і 0,5 літра. Жителі Великобританії, відомі поціновувачі цього прекрасного напою. П'ють пиво пінтами, що складає трохи більш ніж 0,5 літра.

Для того, щоб оцінити смак і отримати максимальне задоволення пиво потрібно пити правильно. Спочатку випивається половина кухля, потім половина від того що залишилося, ну і наостанок потрібно допити те, що залишилося. Пити потрібно так, як ніби ви в цьому барі вирішили провести увесь свій час – не поспішаючи та не кваплячись.

За день не то що можна, а навіть корисно випивати до літра пива. Зловживати не варто. Крім того, що пиво в надмірних кількостях може позначитися на Вашому здоров'ї, так і після третього келиха Ви навряд чи оціните смак цього напою.

Читати далі