Logo Сам собі пивовар!
 
 

 

Часті запитання
 
 
- Чи зможу я варити усі існуючі сорти пива?

Ви зможете варити усі сорти пива : пшеничне пиво, світле пиво, міцне пиво, пиво Кельн, пиво Пілзнер та багато інших. Процес пивоваріння, а тому і бажаний вид пива залежить від рецепту приготування, інгредієнтів і температури бродіння.


- Скільки часу пройде до дегустації мого пива?

Для варіння самого пива вам знадобиться близько половини дня. Далі  час залежать від кількості пива і рецепту його приготування. Процес бродіння займає від 3 до 5 днів, після цього пиво настоюється в пляшках, бочках або кегах впродовж 2-5 тижнів. Тепер же ви можете сміливо пробувати своє справжнє «живе» пиво!


- Якщо я новачок, чи зможу я варити власне пиво?

Детальна інструкція користувача надається Вам разом з пивоварнею. У ній ви також знайдете короткий екскурс про покрокове пивоваріння з її використанням. Також Ви можете придбати вже готові набори, які вам допоможуть при першому пивоварінні. В нашому спеціалізованому магазині Ви зможете замовити і необхідні Вам аксесуари. Радимо Вам, заздалегідь підготувати усі пристрої і інгредієнти, які потрібні при приготуванні пива. Наші пивоварні професіонально розроблені і зручні у використані, що робить процес приготування пива простим і легким навіть для новачків  в цій справі!