Logo Сам собі пивовар!
 
 

 

Процес пивоваріння
 
   
Стадія Описання стадії Обладнання
Доброджування, карбонізація, дозрівання

Дозування при цьому складає 9 г (для цукру і меду) і 11 г (для солодового екстракту) на 1 л, додавати можна безпосередньо в пляшки, але краще використати цукровий сироп, і не забудьте потрясти пляшки для розчинення цукру.

Ідеальним варіантом є використання проміжної місткості, де молоде пиво змішується з цукровмісним компонентом, після чого розливається по пляшках.

Для кращого результату використайте темні пляшки, при розливі залишайте 3-4 см до шийки, надійно закупорюйте пляшки, особливу увагу приділяйте їх стерильності.

Впродовж 5-7 днів (у кегах - 7-10 днів) усередині пляшки за рахунок взаємодії дріжджів і вторинних цукрів утворюється вуглекислота, яка забезпечить пиву насичений смак і відмінну піну (карбонізує).

На період дозрівання (1-2 тижні) помістите пиво в прохолодне місце.

Пляшки, кеги
   
  Ми рекомендуємо створити власну форму для фіксації усіх показників на різних етапах пивоваріння, а також інформації про використані інгредієнти. При подальшій оцінці пива ви зможете визначити, як впливають різні параметри на смак готового напою, що допоможе в мінімальні терміни освоїти цей захоплюючий процес і набратися досвіду.