Logo Сам собі пивовар!
 
 

 

Процес пивоваріння
 
 
І так припустимо, що в нас вже є все необхідне обладнання для пивоваріння. Та потрібні інгредієнти: різні сорти солоду, дріжджі, хміль та вода належної якості.

Який наступний, крок? Правильно, це визначитись з сортом пива, яке Ви хочете зварить. Тобто вибрати потрібний рецепт. Яке пиво варити? - обирати тільки Вам.

Стадія Описання стадії Обладнання
Підготовка інгредієнтів

Ви вже вибрали рецепт майбутнього пива і знаєте скільки потрібно кожного типу солоду, хмелю і дріжджів. Підготуйте необхідні компоненти для використання: відважте за допомогою вагів солод та перевірте його на відсутність домішок і бруду.

Ваги
Подрібнення солоду Для того, щоб ферменти солоду змогли впливати на його крохмальні речовини та забезпечили максимально можливий вихід екстракту, солод необхідно подрібнити (розкрити оболонку зерна) до розмірів крупи (не перетворюйте на борошно!) Для цих цілей дуже зручно використовувати спеціальний подрібнювач, хоча можна скористатися звичайною м'ясорубкою, кухонним комбайном, проте відмітимо, що це побутове устаткування може передчасно вийти з ладу. Подрібнювач
 
 
    Далі