Logo Сам собі пивовар!
 
 

 

Пиво Німеччини
 
 

Відоме пивне свято «Октоберфест» веде свою історію з 1810г. Тоді він відбувся в Мюнхені. Честь відкриттю свята зробила дружина короля Баварії, Людвіга, Тереза Баварська. Це свято проходить щороку з 16 вересня по 2 жовтня.

«Октоберфест» не просто свято. Це осіння традиція  дякувати землі за її дари. З часом «Октоберфест» перетворився на величезне комерційне підприємство. Щорічно його відвідують до 7 мільйонів чоловік. За час його проведення випивається більше 6 мільйонів літрів пива. Трохи менш великий фестиваль проходить в Штутгарті.

Баварці люблять світле, легке пиво. Мешканцям півночі більше полюбляють  пільзенське, терпке. На півдні віддають перевагу пшеничному неосвітленому - його подають в тонких високих півлітрових келихах.

Колишня "пивна столиця"  Дортмунд відомий своїм бочковим пивом. Пивна історія Дортмунда починається в 1293году. Саме у Дортмунді знаходиться найбільший пивоварний завод "ДАБ".

Жителі Кельна віддають перевагу пиву "Кельш" - легкому і золотистому. Дюссельдорф відомий "старим пивом" темним і щільним, Айнбек славиться "подвійним" бок-біром. Кульмбах, що у Франконії, робить міцні марки пива – відомі як "атори".

 

Читати далі