Logo Сам собі пивовар!
 
 

 

Пиво Німеччини
 
 
Найкращим білим пивом вважалося пиво зварене в Хальберштадті. Ганновер став використовувати пшеницю тільки з 1826 року. Саме звідси пшеничне пиво поширилося по всій Німеччині.

Здавна, в Німеччині, монахи славилися як найкращі пивовари. Багато монастирів варили пиво. На сьогодні, нажаль, їх залишилося не багато. Найстаріший пивоварний завод, що належить монастирю при ордені бенедиктинців в Нижній Баварії.

Сьогодні він переобладнаний і випускає пиво на найсучаснішому устаткуванні.

Великою популярністю, у туристів всього світу, користуються монастирські пивоварні Андекс і Этталь, що знаходяться у Верхній Баварії.

У сучасній Німеччині число пивзаводів значно зменшилось. Але будь-яке містечко середньої величини може похвалитись власним пивзаводом. А от в північній частині Баварії, Франконії, відомій як «пивна Мекка», пивоварні є мало не в кожному селищі.

У другій половині ХIХ століття почалося об'єднання пивоварів в провінціях та німецьких землях. З розмахом і шумом відзначалися різноманітні ювілеї та свята. Проходили презентації, як тепер говорять, нових марок і сортів пива. Такі церемонії відвідували міністри і мери, важливі чиновники і навіть герцоги і князі.

Читати далі