Logo Сам собі пивовар!
 
 

 

Про натуральне (справжнє) пиво
 
 

Пиво третій за популярністю напій в світі (після води та чаю) і самий популярний серед напоїв, що містять алкоголь. Певно, що всі чули про цей чудовий напій. А переважна більшість ще й куштувала. Та й історія пива нараховує майже 10 тис. років.

Думки про корисність цього продукту різняться. Одні лякають наслідками зловживання, інші говорять - пиво корисне, і приводять безліч аргументів на захист цього напою. Як розумієте, зловживати не потрібно ні чим, а ось корисні властивості пива відомі давно.

Пиво використовують як  зовнішній засіб, так і як внутрішній. Воно допомагає при авітамінозі, зміцнює імунітет, воно лікує простудні захворювання. У скандинавських країнах пиво вважається офіційним антидепресантом! Геронтологи взагалі вважають, що пиво уповільнює старіння організму. Та на жаль, є ложка дьогтю в усій цій інформації. Перераховані корисні якості пива дійсно є такими, тільки якщо вживати самостійно зварене пиво, "живе". А все що продається в магазині або в супермаркеті,  на жаль, виготовляеться за прискореними технологіями і містить консерванти, тому ніяких корисних властивостей не має. Та і на смак заводське пиво дуже відрізняється від власного.

Тож для того, щоб пиво було корисним (при вживанні в невеликих кількостях) потрібно знати з чого і як воно виготовлено. Пиво повино бути "живим" - натуральним. Тому краще варити його за допомогою власної пивоварні.

Ковток холодного натурального пива, зваренного власноруч, принесе свіжість в жаркий день, зніме втому після напруженного дня, додасть ще більшого задоволення в спілкуванні з друзями.